29 Ekim Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun

29 Ekim Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun

admin     29-10-19     Biyografi, Chat Siteleri, Genel, Sağlık, Sohbet Odaları     29 Ekim Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun     21 Defa Okundu

29 Ekim Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun

Türkiye sohbet,Türkiye Chat Odaları,mızdan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun,sohbet sitemiz livesohbet.net chat muhabbet odalarımızda vatanımızın milli bayramlar,ından bir tanesi olan 29 Ekim Cumhuriyet bayramını unutmadık milli yada dini bayramlar,ımız Türkiyenin türklerin tarihler boyunca süre gelen simgesidir.

Mustafa Kemal Atatürk 10. yıl nutkunda 29 Ekim’in en büyük bayram olduğunu belirtmiştir. Mustafa Kemal Atatürk önderliğindeki Türkiye cumhuriyetin ilanından sonra 15 yıl gibi bir zamanda büyük bir değişim yaşadı. Cumhuriyet’in ilan edildiği günün bayram olarak kabul edilmesi 1925’te yapılan kanun teklifi ve bu teklifin Meclis’te kabul ile olmuştur. 628 sayılı bu kanun ile 29 Ekim, 1925’ten itibaren ülke içinde ve dış temsilciliklerde bayram olarak kutlanmaya başlamıştır.

Türk halkı  olarak milli bayramımız cumhuriyet bayramımızı her yıl onurla gururla kutlamaktan büyük seref duymaktayız livesohbet.net sohbet siteleri olarak her zaman milli degerlerimize sonuna dek sahip cıkcagız ve sitelerimizdeki makalelerimizde özel günlerimiz hakkında onurla gururla yazılar yazacagız.ATATÜRK başta olmak üzere, acısı yüreğimizde çok taze olan Mehmetçiklerimiz ile ebediyete intikal etmiş şehitlerimizi ve gazilerimizi sonsuz şükran duyguları ve rahmetle anıyoruz.

 

29 Ekim Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun

 

Cumhuriyetimizi kuruluş felsefesindeki hedeflere ulaştırmamızın da mümkün olacağını ifade etmek isterim. Bu tarihi gün, bizi biz yapan ortak değerlerimiz etrafında her zamankinden daha güçlü bir şekilde kenetlenme günüdür.Bu duygularla, tüm milletimizin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutluyor, tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet ve şükranla anıyorum.

Livesohbet.Net Türkiye Sohbet,Livesohbet.NET Türkiye Chat,Livesohbet.Net Avrupa Sohbet,Livesohbet.NET Avrupa Chat sitelerimiz hakkında bilgilerimizide kısa olarak siz degerli ziyaretçilerimi sunarak bugünlük konumuzada veda edelim dünya genelinde hizmetlerimiz bulunmakta google üzerinde her kelimede karşınıza çıkacak olan sitelerimiz yagmursohbet.NET,Simarik.Net ve Livesohbet.NET ile  Yurt içi yurt dışında yasamakta olan türk vatandaslarımıza arkadaslık muhabbet hizmetleri sunmaktayız mobil sohbet mobil chat girişlerimiz ve web girişlerimiz sorun yasamadan bekleme yapmadan kullanımlarınız için kaliteli bir şekilde tasarlanarak sizlere kapılarımızı açtık gireceginiz kapıların ardında siz degerli kullanıcılarımızı bekleyen oyun odalarımız yarışma odalarımız canlı yayınlarıyla radyomuz bulunmaktadır seviyeli sohbet sitesi olarak bizlersizlere güven ve saygı vaad ediyoruz sizlerin tek yapması gereken sitelerimizin adını yazarak giriş butonuna tıklamak olacaktır.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun

 

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!