Android telefon


Android telefon

Android telefonlar için beklenen uygulama geldi!

Fotoğraf düzenleme uygulaması olarak bilinen Adobe Photoshop Camera, Google Play Store ile buluştu. Geçen yılın kasım ayında duyurulan uygulama, Android telefonlar tarafından çekilen fotoğrafları düzenleyecek.

Adobe Photoshop Camera Google Play Store dizinine eklendi

Bir yapay zekâ platformu olarak hizmet veren Sensei ile bir iş birliği yapan Adobe, yeni bir tarama sistemi kullanıyor. Bu sistem, kullanıcıların fotoğraflarını inceleyecek ve incelenen fotoğraflar için çeşitli filtreler önerecek.

Geçen yılın aralık ayında bir deneme sürümü ile karşımıza çıkan Adobe Photoshop Camera, en az çabayla en verimli sonuca ulaşmak isteyen kullanıcılara hitap etmeyi amaçlıyor. Bu uygulamada 80’den fazla filtre bulunuyor.

Adobe’nin yeni yazılımı, fotoğrafların hem çekildiği an düzenlenebilmesini sağlıyor hem de çekildikten sonra incelenmesine olanak tanıyor. Uygulamanın bünyesinde bulunan bazı filtreler şu şekilde: Portre, Stüdyo Işığı, Çiçek, Yemek, Doğa, Gökyüzü, Manzara ve Sahne.

Yeni yazılımın fotoğraf çekimlerinde de yardımcı olacağı belirtildi. Adobe’nin yeni uygulaması, kullanıcıya fotoğraf çekme işlemi sırasında parlaklık, gölge ayarı ve maskeleme düzeyi gibi birçok önemli konuda yardımcı olacak.


Yazar: admin

Yayınlanma Tarihi: 11 Haziran 2020

Kategori: Genel

Görüntüleme: 273 Defa

Etiketler:

Bir cevap bırakın.