Kıbrıs Sohbet Odası | Kıbrıs Chat Odası

Kıbrıs Sohbet Odası | Kıbrıs Chat Odası

admin     12-11-19     Chat, Genel, Sohbet, Sohbet Odaları     Kıbrıs Sohbet Odası | Kıbrıs Chat Odası     18 Defa Okundu

Kıbrıs Sohbet Odası | Kıbrıs Chat Odası

Kıbrıs Sohbet Odaları Kıbrıs Chat Odaları,Kıbrıs Sohbet Siteleri,KKTC SOHBET,Kıbrıs Chat Siteleri,Kıbrıs Sohbet Odası | Kıbrıs Chat Odası,Sohbet Kıbrıs livesohbet.Net, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti halkına hizmetleri arkadaslık muhabbet dostluk çok sayıda türk vatandasının yasadıgı Kıbrıs Cumhuriyeti, Kıbrıs’ta bulunan, fiilî olarak adanın güneyini yöneten devlet. Doğu Akdeniz’de ada devleti olarak bulunur; kuzeyinde Türkiye, doğusunda Levant, güneyinde Mısır ve batısında Yunanistan ile deniz komşusudur.

Türkiyede yavru vatan ve cennet ada diye adlandırılan bu ülkeye hizmet vermek Türk sohbet siteleri olarak bizler için onur vermekte Aslında bu ülkenin tarihi geçmişini çok merak ediyorum hiç arastırmak nasip olmadı kıbrısı ben kumarhaneleriyle ünlü bir yer olarak sadece televizyondan tanıyorum sitemizde yazmış oldugumuz makale sayesinde sayın kıbrıs halkına sesimizi duyurabilir isek bu sayede orada yasayan insanların sohbet siteleri,mize katılımlarını saglamış olcak beklentimiz bu ülkenin insanını tanımak ve yasadıkları ülke hakkında ülkenin kültürü dogası yemekleri yasama dair ne varsa hepsini bire bir onlardan sorarak bilgi sahibi olmak.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti  Hakkında Bilgiler

Kıbrıs adası Akdeniz’de bulunan Sicilya ve Sardunya adasından sonra 3. en büyük adadır. Ve Kıbrıs adasında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ve Güney Kıbrıs Rum Yönetimi olmak üzere iki ülke bulunur. Bu iki ülke birbirinden tamamen ayrıdır.Nüfusun çoğunu Türkiye’den giden Türklerin ve Kıbrıslı Türklerin oluşturduğu bir ülke.

Burada yaşayan insanların İngiliz kültürüne yakın yaşadıklarını söyleyebiliriz.Akdeniz’in mükemmel iklimi ve sıcak insanlarıyla ünlü Kuzey Kıbrıs, 3 kıtayı birleştiren en güzel adalardan biridir. Tertemiz sahilleri ve eşsiz doğasıyla tam bir turizm cennetidir. Efsanede anlatıldığı gibi Sezar’ın Kleopatra’ya aşkını kanıtlamak için bu adayı vermesi en güzel örnektir.

Girne’de bulunan üniversiteler nedeniyle buradaki genç nüfus daha fazla ve yurt dışından gelen bir çok öğrenci burada uluslararası kültüre katkıda bulunuyor,Kıbrıs denince aklan gelen ilk şey buranın otel ve casinoları olsa gerek. Türkiye de kumarhaneler yasal olmadığı için bu ülkeye gelenlerin çoğu kumar ve eğlence için gelir. Ayrıca içme suyu pahalı olması ve iyi içme suyu bulmak zor olmasına rağmen alkol ve sigara çok ucuzdur.

Kıbrıs Sohbet Odası | Kıbrıs Chat Odası

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!