Tuğce Kandemir Yağmur


Tuğce Kandemir  Yağmur

Tuğçe Kandemir 

Konu Başlıkları

Çok güzel bir şarkı sözüyle sizleri baş başa bırakıyorum. Tuğce Kandemir Yağmur şarkı sözleri.

Ücretsiz Sohbet Odaları sitesi sizler için https://www.livesohbet.net chat sohbet odaları sitesi sizler için açık gelin birlikte muhabbet edelim.Tuğçe Kandemir seslendirdiği birçok müziği kendisinin yazması sebebi ile kitlesine çok iyi bir şekilde hitap edebiliyor.

Son zamanlarda youtube üzerinden iyi bir popülerite yakalayan Tuğçe Kandemir bu sayede müzisyenlik konusunda da kariyer basamaklarını adım adım tırmanmaktadır. İlk olarak Bu Benim Öyküm şarkısını sosyal medya hesaplarından paylaşarak adını tüm Türkiye’ye duyurmayı başarmıştır. Başarılı sanatçı 1996 yılında doğmuştur. Mersin Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünü bitirerek 2018 yılında başarılı bir şekilde üniversiteden mezun olmuştur.www.livesohbet.net ailesi olarak sizlere tanıtım amaçlı hazırlanmıştır
Seslendirmekte olduğu tüm şarkıların sözlerini kendisi yazıyor. Sosyal medyada takipçi kitlesinin çok büyük olması sebebi ile piyasaya sürdüğü şarkılar çok fazla beğenilmektedir.Bir anda parlaması ve ülkemiz içerisinde milyonlarca kitleye ulaşması müzik kariyerinde başarılı olmasını beraberinde getirmiştir. 21 Aralık 2018 tarihinde Bilal Sonses ile yaptığı düette seslendirdikleri “İçimdeki Sen” adlı Single ile dijital platformlarda 100 milyonluk bir izlenme sayısına ulaşmayı başardı. Seslendirdiği birçok müzikle dijital platformlarda rekorları egale ederken piyasaya çıkış şarkısı olan “Bu Benim Öyküm” adlı çalışma Youtube’da 167 milyon izlenmiştir.Tuğçe Kandemir seslendirdiği birçok müziği kendisinin yazması sebebi ile kitlesine çok iyi bir şekilde hitap edebiliyor. Ayrılığı, acıyı ve bunun yanı sıra mutluluğu sözlere en iyi şekilde dökebilen şarkıcının en sevilen şarkısı “Bu Benim Öyküm”’dür. Cover yeteneğinin mükemmel derecelerde olması yine son zamanlarda popülerlik kazanmasına sebep olmuştur.17 Eylül 2019 tarihinde Kral Müzik’te “Gördüğüme Sevindim” adlı parçaya yaptığı cover ile birçok insanın beğenisini toplamıştır. etiketi ile bu şarkıyı indirebilirsiniz. Birçok şarkıcı tarafından yaşının genç olması sebebiyle sesi ile övgüler toplayan Tuğçe Kandemir sadece kendi şarkılarını seslendirmiyor. Nostaljik birçok şarkıyı kendi güzel sesiyle yorumlamaya devam ediyor.

 

Tuğce Kandemir Yağmur

Tuğce Kandemir Yağmur


Yazar: admin

Yayınlanma Tarihi: 21 Nisan 2020

Kategori: Genel

Görüntüleme: 123 Defa

Etiketler:

Bir cevap bırakın.