Yetişkin Sohbet

Yetişkin Sohbet

admin     08-05-19     Sohbet Odaları     Yetişkin Sohbet     81 Defa Okundu

Yetişkin Sohbet
Bir çoğu insan sohbet etmek istediği zaman yetişkin, anlayışlı, seviyeli insanların bulunduğu bir ortamda sohbet etmek istemektedir. Yetişkin Sohbet Odalarını aktif ederken, tamamen insanların rahat, özgür bir şekilde sohbet edebileceği bir ortam oluşturmayı hedefledik. Türkiye’nin her yerinden bağlantı sağlayan bay ve bayan kullanıcılarımız ile yetişkin sohbet odalarımızda hiç bir engel, kısıtlama olmadan dilediğinizce sohbet etmenin keyfini çıkarın, Yeni arkadaşlıklar ve dostluklar kurun.

Yetişkin odalarımız ücretli mi?
Yetişkin odalarımızı kurarken kullanıcılarımızdan hiç bir şekilde ücret talep etmeyi düşünmedik ve düşünmeyeceğiz de çıkmış olduğumuz bu yolda, siz kullanıcılarımız ile ne kadar yükselirsek yükselelim, kullanıcılarımızın rahatlığını her zaman göz önünde bulunduracağız. Yetişkin Sohbet odalarımıza katılmak için hiç bir üyelik işlemi yada ücret ödemeniz gerekmez.

Yetişkin Sohbet Amacı Nedir ?
Yetişkin sohbet’in amacı sıkıcı bir sohbet ortamından uzak, hiç bir engelleme yada kısıtlama olmadan tamamen özgürce insanların dilediği gibi baskı olmadan sohbet etmelerini sağlayacak bir sohbet platformudur. Peki bu platformda yasak olan nedenler illaki vardır diyeceksiniz, evet her sitede olduğu üzere bizim sohbet sitemizde de bir kaç sıkıcı olmayan kural ve yasak bulunmaktadır. Argo kelime, argo nick kesinlikle yasaktır ve BAN sebebidir. Kanal yetkililerine saygısızlık BAN sebebidir. Devlet büyüklerine saygısızlık argo kelime BAN sebebidir. Siyasetin dozunu kaçırmak BAN sebebidir. Başka sitenin yada platformun reklamını yapmak BAN sebebidir. Bu kurallar dışında dilediğiniz gibi yetişkin sohbet odalarımızda kesintisiz olarak sohbet etmeye devam edebilirsiniz.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!